דברי פתיחה

חברים ועמיתים יקרים,

הכינוס השנתי ה -65 של האיגוד הקרדיולוגי בישראל בשיתוף עם האיגוד הישראלי לכירורגית לב וחזה, יתקיים  ב- 24-25 באפריל 2018, במרכז הקונגרסים של מלון דויד אינטרקונטיננטל בתל-אביב.

כבכל שנה, בכינוס זה נשלב הצגות מדעיות מקוריות והרצאות מוזמנות בחלוקה למליאה ומושבים מקבילים בתת-התמחויות השונות של הקרדיולוגיה וכירורגית לב. כמו כן, אנו גאים לארח מספר רב של מרצים אורחים  מכובדים בינלאומיים בעלי שם עולמי, בכלל זה מנהיגי האיגוד האירופאי לקרדיולוגיה

European Society of Cardiology (ESC), מנהיגי איגודים האמריקאים לקרדיולוגיה: American College of Cardiology (ACC),    American Heart Association (AHA), ואיגוד ה- CT  לב העולמי   - Society of Cardiovascular CT (SCCT).

כמו כן נערוך מושב משותף עם חברי AFICARDIO – קרדיולוגים מובילים מצרפת, אשר מדי שנה מגיעים לכינוס השנתי שלנו בהרכב מכובד ומפגינים את הזדהותם עם האיגוד הקרדיולוגי ועם מדינת ישראל. בנוסף, בכוונתנו לערוך מפגש משותף בילטרלי של קרדיולוגים מאנגליה וישראל UK-ISRAEL וכן מפגש משותף של מומחי אקו ישראלים וקנדים. בהמשך  לבקשת  קהל משתתפי הכינוס, נתגבר בכינוס 2018 מושבים חינוכיים נוספים, מספר שיתופי פעולה חדשים, ונמשיך במסורת של קיום מפגש ייחודי של נשים בקרדיולוגיה ומושבים המוקדשים למתמחים. במהלך הכינוס יחולקו מלגות הצטיינות למתמחים ורופאים העומדים בפני השתלמויות עמיתים בחו"ל.

המצגות יינתנו בעברית או באנגלית, אך מליאות המושבים המשותפים של האיגוד הקרדיולוגי בישראל עם האיגודים הבינלאומיים ההרצאות  יינתנו באנגלית ויכללו עדכונים  בנוגע לחידושים וההתפתחות שחלו לאחרונה בעולם הקרדיולוגיה וכירורגית לב חזה. הפוסטרים יוצגו באנגלית. לתכנית הפורטת הכוללת מרצים אורחים מוזמנים  מקומיים ומחו"ל, לחצו כאן.

בכנס תוצג תערוכה נרחבת ומעניינת של חברות פרמצבטיות וציוד רפואי שיציגו  מכשירים וטכנולוגיות חדשניות ברפואת הלב.
אנו מזמינים אתכם להגיש תקצירים  עד ליום 31 בדצמבר 2017 ולהצטרף אלינו לכנס מרתק זה המשלב מחקר בסיסי וקליני באיכות גבוהה, טכנולוגיות חדשניות באווירה מדעית ייחודית וידידותית.

בתקווה לפגוש אתכם בכנס ומצפים לכנס פורה ומעניין

 

פרופ' רן קורנובסקי, נשיא                                     פרופ' רונן רובינשטיין, מזכ"ל וגזבר

האיגוד הקרדיולוגי בישראל                                   האיגוד הקרדיולוגי בישראל

פרופ' אהוד רענני, יו"ר                      ד"ר ארז קכל, מזכיר            ד"ר עמית קורח, גזבר

האיגוד הישראלי לכירורגית לב וחזה   האיגוד הישראלי לכירורגית לב וחזה  האיגוד הישראלי לכירורגית לב וחזה